Bábika New born dievčatko 26 cm

Kód: LL26268

Podrobný popis

Bábika Llorens Novorodeniatko dievčatko, 26 cm

Bábika bez zvuku s vinylovým telom, na ktorom je zachytený doslova každý detail detského telíčka vrátane roztomilých bábätkovských záhybov a pohlavia. Cumlík v balení slúži iba ako doplnok. Veľkosť 26 cm.

Bábika novorodeniatko patrí medzi slávne španielské bábiky Llorens, ktoré sú vyrábané od roku 1860. "Llorensky" majú nádherné napodobeniny detských tváričiek, ktoré vyzerajú ako skutočné a zrejme sú naozaj modelované podľa skutočných detí. Sú to bábiky, ktoré si deti zamilujú.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábiky Llorens
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: vinyl
Druh bábiky: realistická
? Veľkosť bábiky: 26 – 29 cm
Rozmer: 26 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bábiky Llorens sú vysokokvalitné a realistické bábiky, ktoré vyrába španielska spoločnosť Llorens. Bábiky Llorens sú obľúbené u detí aj zberateľov. Tieto bábiky sú známe svojím realistickým dizajnom a zmyslom pre detail s vlastnosťami, ako je jemná, realistická pokožka, realistické vlasy a detailné oblečenie. Bábiky Llorens sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a štýloch, vrátane bábik pre bábätká, módnych bábik a fantasy bábik. Niektoré z bábik sú aj interaktívne plačúce a majú také funkcie, ako je plač a hovorenie.

Pri hre s bábikami Llorens sa deti môžu zapojiť do nápaditej hry, učiť sa, ako sa starať o iných, a rozvíjať svoje sociálne a emocionálne zručnosti.