Milí priatelia rozumného hrania, v termíne od 19.2. do 23.2.2024 čerpáme dovolenku. Objednávky odosielame od 26.2.2024. Ďakujeme za porozumenie. Tím Rozumné hračky.sk

Vkladacie puzzle s úchytmi Polárne zvieratá 12m+

Kód: N2031

Podrobný popis

Vkladacie puzzle s úchytmi Polárne zvieratá 12m+

Puzzle s veľkými úchytmi je skladačka pre deti v tom najmenšom veku. Puzzle z kolekcie polárnych zvierat sa radí medzi výnimočné, svojimi severskými farbami určite zaujme a očarí každé dieťa.

Charakteristika: 

  • kvalitné drevené puzzle s veľkými úchytmi pre deti od 1 roka
  • 9 polárnych zvierat ako sú: veľryba, ľadový medveď, arktická líška, tuleň, tučniak, polárna sova, sob

Puzzle rozvíja:

  • dieťa trénuje schopnosť uchopiť
  • logické myslenie pri výbere správneho tvaru
  • spoznávať polárne  zvieratá
  • koordinácia oko-ruka
  • trpezlivosť a sústredenie

Dodatočné parametre

Kategória: Vkladacie puzzle s úchytkami
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo
Motív: zvieratká

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Vkladacie puzzle s úchytmi Polárne zvieratá 12m+ https://cdn.myshoptet.com/usr/www.rozumnehracky.sk/user/shop/related/22242_adam-toys-vkladacie-puzzle-s-uchytmi-polarne-zvierata--1.jpg?631a2331 6955273501638 5
CH Avatar autora | 26.1.2024
Táto hračka prispieva k motorike dieťaťa. Dobre sa chytá do rúk.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.