Počítacie puzzle 1+

Kód: N4013

Podrobný popis

Počítacie puzzle 1+

10 kartónových skladačiek sa ukladá vedľa seba, pričom sa vytvorí reťaz dlhá až 1m. Na každej kartónovej skladačke je vyrezaný otvor, do ktorého sa vkladá drevená číslica. Každé puzzle je zdobené peknými ilustráciami zvierat, počet zvierat je totožné s vkladanou číslicou. Deti sa pri hre učia počítať, trénujú jemnú motoriku a rozvíjajú koordináciu oko-ruka. Môže sa používať už od 1 roku. 

Balenie obsahuje: 10 puzzle vyrobených z vystuženej lepenky a 10 drevených číslic

Rozmer kartónovej skladačky: 10 x 12 x 0,3 cm

Rozmer drevenej číslice: 4,8 x 3,5 x 0,9 cm

Rozmer balenia: 21 x 13,5 x 4 cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.