Magnetický labyrint 2+

Kód: N4012

Podrobný popis

Magnetický labyrint 2+

Zoznámte sa s lesnými zvieratkami: medveď, sova, zajačik, líška a medvedík čistotný sa stretli na lesnej lúke, aby sa spolu najedli. Ale dobroty sa im pomiešali. Pomôžte im nájsť ich obľúbené pochúťky, inak môže dôjsť k hádke. ;-)

Magnetické bludisko je drevená doska s peknou potlačou, v ktorej sú vyrezané dráhy pre kovové guľôčky. Vrchná vrstva je priehľadná plastová tabuľa, vďaka ktorej nemôžu guličky vypadnúť. Magnetická palička, ktorá je pripevnená k doske šnúrkou, slúži na ovládanie pohybu guličiek prostredníctvom pôsobenia magnerickej sily.

Prínos hračky:

  • rozvoj koordinácie oko-ruka,
  • precvičovanie motoriky rúk, pri pohybe ruky po dráhach bludiska si dieťa osvojí zručnosti užitočné pre neskoršie naučenie sa písať,
  • párenie a triedenie - guľôčky sú v piatich farbách a môžu byť triedené tak, aby každé zvieratko malo pri sebe guľôčky v jednej farbe.

Rozmery: 22,5 x 22,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Labyrinty
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.