Magnetické puzzle 3 v 1, farma 3+

Kód: BI88131

Podrobný popis

Magnetické puzzle 3 v 1, zvieratká na farme 3+

Magnetické puzzle 3 v 1, farma, sú milé detské puzzle, kde sa učenie stretáva s zábavou. Je to skvelý spôsob, ako priblížiť deťom svet farmárčenia a zvierat na farme. Pri skladaní puzzle deti rozvíjajú svoje schopnosti a učia sa dôležité poznatky.

Charakteristika

Magnetické detské puzzle 3 v 1, zvieratká na farme sú zložené z 12, 16 a 30 dielikov. Zachytávajú kreslené výjavy so zvieratkami zo života na farme. Každý dielik je magnetický, čo umožňuje deťom vo veku od 3 rokov ľahko manipulovať s puzzle.

Puzzle sú vyrobené z bezpečného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť hračky a bezpečnosť pre deti.

Obsahuje spolu 48 dielikov puzzle. Puzzle je označené ako úroveň 2 v sérii Bino Leveled Puzzle.

Rozmery: 18 x 18 x 1,5 cm

Prínosy hračky 

  • Vzdeláva: Deti sa učia o rôznych zvieratkách na farme, ich úlohe, spôsobe ich chovu a vzájomných vzťahoch, čo podporuje ich znalosti živote na vidieku.
  • Rozvíja jemnú motoriku: Manipulácia s magnetickými dielikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku a zlepšuje koordináciu rúk a očí.
  • Podporuje sociálne zručnosti: Deti môžu pre hre s puzzle vymýšľať vlastné príbehy a scenáre so zvieratkami, čím sa rozvíjajú ich sociálne zručnosti a komunikačné schopnosti.
  • Rozvíja logické myslenie: Skladanie puzzle rôznej zložitosti posilňuje logické myslenie a schopnosť riešiť problémy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle magnetické
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: magnet, kartón
Motív: zvieratká, farma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.