Magnetické puzzle 3 v 1, morský svet 3+

Kód: BI88130

Podrobný popis

Magnetické puzzle 3 v 1, morský svet 3+

Magnetické puzzle 3 v 1, morský svet sú fascinujúce puzzle, ktoré deti zavedú do tajomného podmorského sveta plného zázrakov a dobrodružstiev. Ponorte sa  spolu do sveta zábavy a vzdelávania. Pri skladaní puzzle deti nielenže objavia krásy hlbín oceánu, ale aj rozvíjajú svoje schopnosti, logické myslenie a získavajú nové poznatky

Charakteristika

Magnetické detské puzzle 3 v 1, morský svet obsahujú 3 rôzne 16, 20 a 25 dielikové varianty, ktoré zobrazujú krásne kreslené výjavy z morského sveta. Každý dielik je magnetický, čo umožňuje deťom veku od 3 rokov jednoducho skladať a rozkladať puzzle.

Puzzle sú vyrobené z bezpečného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť hračky a bezpečnosť pre deti.

Obsahuje spolu 61 dielikov puzzle. Puzzle je označené ako úroveň 3 v sérii Bino Leveled Puzzle.

Rozmery: 18 x 18 x 1,5 cm

Prínosy hračky

  • Poznávanie podmorského sveta: Deti sa naučia o rôznych druhoch morských tvorov a ich prostredí, čím sa posilňuje ich znalosť o svete okolo nich.
  • Rozvíja jemnú motoriku: Manipulácia s magnetickými dielikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku a zlepšuje koordináciu rúk a očí.
  • Rozvíja trpezlivosť a koncentráciu: Skladanie puzzle vyžaduje trpezlivosť a koncentráciu, čím deti rozvíjajú svoje schopnosti zamerania sa na úlohu.

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle magnetické
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: magnet, kartón
Motív: zvieratká, morský svet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.