Magnetická kniha Dinosaury 3+

Kód: N5019

Podrobný popis

Magnetická kniha Dinosaury 3+

Elegantnú magnetickú knihu určite ocenia všetci malí znalci dinosaurov. Ktorý dinosaurus je najobľúbenejší? Triceratops, tyranosaurus, stegosaurus? S touto knihou bude určite vytváranie pravekých príbehov zábava na dlhý čas. Magnetická kniha je ideálna aj na cestovanie. S premysleným dizajnom jednoducho všetko schováte dovnútra, chytíte za pohodlnú rukoväť a prenesiete kdekoľvek. Navyše všetko môže byť vďaka knihe vždy upratané a so skladovaním nebude žiadny problém.   

 Charakteristika:

  • 10 kartičiek dinosaurov, kartičky obsahujú aj ich anglický názov
  • rukoväť na lepšie prenášanie
  • 51 magnetických dielikov
  • ideálna na cestovanie
  • určené pre deti od 3 rokov

Hračka rozvíja:  

  • poznávanie dinosaurov
  • pri skladaní puzzle deti trénujú koncentráciu, jemnú motoriku, predstavivosť
  • fantázia pri vytváraní vlastných pravekých príbehov

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: magnet
Motív: dinosaury
? Oblasť využitia: materské škôlky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.