IQ Puzzle Pro, 6+

Kód: SG455CZ

Podrobný popis

IQ Puzzle Pro, 6+

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SmartGames. Jedinečný hlavolam pre dospelých i deti. Cieľom je poskladať jednotlivé dieliky zložené z guľôčok buď do plochy, alebo do pyramídy. Malé prevedenie v kompaktnej krabičke je tiež ideálne na cesty

IQ Puzzle Pro je mladší brat známeho hlavolamu IQ Puzzle. Prináša 120 nových zadaní (od ľahkých po veľmi náročné) a novú plochu na skladanie. Ku klasickej 2D a 3D podložke sa pridala ďalšia špeciálna 2D, ktorá pridáva nové možnosti skladania dielikov. 

Obsahuje: herný plán, 12 farebných dielikov, knižku zadaní, české pravidlá

Hračka rozvíja

Tento hlavolam zábavným spôsobom otestuje a zároveň pomôže rozvíjať vašu priestorovú predstavivosť, schopnosť riešiť problémy a koncentrovať sa

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hra pre 1 hráča, hlavolamy
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
? Materiál: plast
? Počet hráčov od: 1
? Počet hráčov do: 1
Edícia: SmartGames, IQ hry

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
CH Avatar autora | 10.1.2023
Odporúčam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hry a hlavolamy Mindok

České vydavateľstvo Mindok vydáva stolové spoločenské hry nielen pre deti a obľúbené hlavolamové hry SmartGames určené pre jedného hráča, ktoré sú takisto vhodné i pre dospelých.

Ich logické hlavolamové IQ hry potrápia nejednu hlavičku. Čo je však pre deti skvelé, hlavolamové hry sú viacúrovňové, čiže obsahujú zadania so stúpajúcou obtiažnosťou. Postupné napredovanie a prekonávanie čoraz ťažších úloh dodá deťom sebavedomie a povzbudí k riešeniu ďalších zadaní.