Inventor 120 modelov motorizovaný set

Kód: EN-12030
€79,90
Naskladníme o 3 dni
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Inventor 120 Models Motorized Set

Set 120v1 - najväčší zo série Inventor Motorized - motorizované modely sa skladá z mnohých vybraných modelov zo všetkých sérií Inventor a pokrýva množstvo tém: lietadlá, motorky, autá, priemyselné stroje a dokonca zvieratá. Nechaj svojej fantázii voľný priebeh a postav prúdové lietadlá, vrtuľník, formulu a autá dragster, veľký nakladač, off-road džípy, buginy a štvorkolky, taktiež draka, tarantulu a oveľa viac! Ak ťa zaujíma mechanika, s týmto setom budeš mať príležitosť postaviť tvoje vlastné mechanizmy a študovať ich pohyb ako napríklad váhu, kliešte, hojdačku a katapult. To, čo robí tento produkt tak unikátny, sú extra veľké modely, ktoré určite otestujú tvoje staviteľské zručnosti! Vytvor oživené modely zábavných parkov ako ruské koleso či kolotoč. Oživ 2 prehistorické stvorenia – obrovského dinosaura, ktorý hýbe rukami a ústami a pteranodona s mávajúcimi krídlami! Môžeš sa dokonca vrátiť do minulosti s oživeným modelom Trójskeho koňa.

V priloženej brožúrke sú tlačené návody na zostavenie 4 vybraných modelov. Pre všetky modely z balíka sú dostupné interaktívne 3D návody, ktoré sa dajú prezerať na PC alebo smartfónoch a tabletoch cez aplikáciu Engino 3D Viewer, stiahnuteľné zadarmo pre Android, Apple(iOS) a Windows mobilné operačné systémy.

Séria Inventor Motorized je vhodná pre pokročilejších staviteľov, ktorý sa bavia tvorením. Modely sú väčšie a prepracovanejšie, obsahujú pokročilé technické prvky. Vybrané modely môžu byť oživené motorom s vysokým krútiacim momentom.
Sériu tvoria balíky umožňujúce postaviť 30, 50, 90 a dokonca až 120 modelov.

Engino je pokročilá univerzálna 3D konštrukčná stavebnica. Unikátnou ju robí rad funkčných a dizajnových inovácií. Patentovaný dizajn dielikov umožňuje ich spojenie zacvaknutím až do 6 strán súčasne, vytváranie trojuholníkov s akýmkoľvek uhlom a nastavenie presnej dĺžky spojovacích tyčí. Systém umožňuje deťom vytvoriť rýchlo a ľahko jednoduché aj zložité modely s použitím iba malého počtu dielov. Engino pomáha deťom rozvíjať ich analytické a tvorivé schopnosti a získať výrazné znalosti z oblasti techniky a fyziky hravou a zábavnou formou. Engino dáva deťom náskok!

Dodatočné parametre

Kategória: Engino
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
? Tradične pre: chlapci
? Materiál: plast
? Druh stavebnice: konštrukčná

Ilustračné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Engino - originálne stavebnice pre deti


Cyperský výrobca stavebnicového systému ENGINO. Pokročilá univerzálna trojrozmerná stavebnica ponúka jedinečné príležitosti na tvorenie pre deti i dospelých. Patentovo chránený dizajn umožňuje jednoduché alebo zložité modely s hustou konštrukciou alebo veľkými otvormi. Modely sa vedia deti vytvoriť rýchlo a jednoducho a to s veľmi malým počtom rôznych komponentov a s oveľa menším počtom dielov, ako pri iných systémoch.