Stavebnice pre chlapcov a pre dievčatá

Stavebnice pre chlapcov a pre dievčatá sa zaraďujú medzi najčastejšie používané hračky u detí. Stavebnice milujú deti ale aj dospelí. Pri stavebniciach sa deti učia aktívne myslieť, tvoriť, ale cvičia si aj jemnú motoriku, trpezlivosť. No a samozrejme pri stavebniciach sa dajú zažiť hodiny zábavy a spoločne strávených chvíľ.

Radi by sme Vám predstavili novú kreatívnu a originálnu stavebnicu Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá vyrobenú v Dánsku. Z tejto tvorivej stavebnice sa dá vytvoriť veľké množstvo tvarov, motívov, obrázkov. Jednotlivé dieliky majú rôzne farby a dobre medzi seba zapadajú. Veľkosť dielikov je 5x3x1cm pre väčšie deti alebo 2x1cm pre menšie deti. Táto kreatívna stavebnica je výborná na rozvoj jemnej motoriky, núti dieťa k aktívnemu mysleniu, vytvára inšpiratívne, tvorivé prostredie. Pri tejto stavebnici sa zabavia rôzne vekové kategórie a pre nás dospelých je to úžasný relax, odbúravač stresu :-). Veľmi odporúčam, máme ju doma.


Stránka 1 z 2
Cena21,26 €

Cena9,84 €

Cena9,84 €

Cena16,47 €

Cena7,85 €

Cena9,84 €

Cena9,84 €

Cena10,90 €

Cena14,89 €

Cena14,62 €

Cena26,88 €

Cena96,65 €

Cena28,50 €

Stránka 1 z 2

Váš účet

Novinky na e-mail

Novinky v ponuke, naše tipy a akcie.
Prihlásením na odber súhlasíte
so spracovaním Vašich údajov za účelom zasielania občasných e-mailových správ.
Zásady spracovania osobných údajov

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Ceny.Odpadneš.sk

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.