Stavebnice pre chlapcov a pre dievčatá

Stavebnice pre chlapcov a pre dievčatá sa zaraďujú medzi najčastejšie používané hračky u detí. Stavebnice milujú deti ale aj dospelí. Pri stavebniciach sa deti učia aktívne myslieť, tvoriť, ale cvičia si aj jemnú motoriku, trpezlivosť. No a samozrejme pri stavebniciach sa dajú zažiť hodiny zábavy a spoločne strávených chvíľ.

Radi by sme Vám predstavili novú kreatívnu a originálnu stavebnicu Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá vyrobenú v Dánsku. Z tejto tvorivej stavebnice sa dá vytvoriť veľké množstvo tvarov, motívov, obrázkov. Jednotlivé dieliky majú rôzne farby a dobre medzi seba zapadajú. Veľkosť dielikov je 5x3x1cm pre väčšie deti alebo 2x1cm pre menšie deti. Táto kreatívna stavebnica je výborná na rozvoj jemnej motoriky, núti dieťa k aktívnemu mysleniu, vytvára inšpiratívne, tvorivé prostredie. Pri tejto stavebnici sa zabavia rôzne vekové kategórie a pre nás dospelých je to úžasný relax, odbúravač stresu :-). Veľmi odporúčam, máme ju doma.


Cena32,94 €

Cena31,36 €

Cena28,76 €

Cena23,94 €

Cena16,61 €

Cena78,96 €

Cena14,89 €

Cena19,92 €

Cena17,29 €

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.