logická hra tehličkyskladanie podľa modrých alebo farebných návodov
logická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličkylogická hra tehličky

Logická drevená hra tehličky 4+, 40 ks návodov

Kód tovaruGK-57924
Cena16,90 €
Dostupnosťskladom

Popis

Logická drevená hra tehličky 4+, 40 ks návodov

Vynikajúca logická hra pre deti od 4 rokov. Úlohou logickej hry je vyskladať tehličky podľa zadania na kartičkách. Tento hlavolam by bol  jednoduchý, keby bola každá tehlička samostatná. Ale tehličky sú pospájané do rôznych útvarov a deti tak musia logicky uvažovať.

Hra obsahuje 20 ks obojstranných drevených kartičiek s návodami. Z jednej strany sú farebné návody, ktorých je 20 kusov a z druhej strany sú modré návody, ktorých je 20 kusov. Tie najmenšie deti môžu tento hlavolam skladať podľa farebnej strany kartičky, a takéto skladanie je oveľa jednoduchšie. Keď už deti získajú priestorovú orientáciu, alebo staršie deti môžu prejsť na skladanie hlavolamu podľa jednofarebnej predlohy.

Okrem logiky, priestorovej orientácie  a tvorivosti si deti taktiež cvičia zmysel pre rôzne geometrické obrazce. S touto logickou hrou sa určite zabavia aj dospelí. Logická hra je vyrobená z kvalitného dreva.

Veľkosť balenia je 25x16 cm


Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.