magnetický labyrint čísla

Magnetický labyrint čísla, farby, zlomky 18m+

Kód tovaruVG50180
Cena18,42 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetický labyrint čísla, farby, zlomky 18m+

Magnetický labyrint s číslami je skvelá zábava pre deti, s ktorou budú trénovať koordináciu očí a rúk a zároveň sa zábavnou formou budú učiť farby a počítať od 0 po 9.  Na drevenej doske je 9 číslic a vedľa číslice je počet zvieratiek, čo zodpovedá danému číslu. Zároveň pod každým číslom je farebný kruh, ktorý je rozdelený na príslušný počet dielikov zodpovedajúci číslu. Do farebného kruhu treba poukladať guličky v správnej farbe. Napríklad pod číslom 8 je žltý kruh, je rozdelený na 8 dielikov, treba tam priradiť 8 žltých guličiek a vedľa je znázornených 8 zvieratiek. Guličky sa posúvajú pomocou magnetickej tyčinky, ktoré sú v balení 2 kusy. Guličky sú uzavreté pod priesvitným plexisklom, takže z hračky nevypadnú a hračka je bezpečná pre deti od 18 mesiacov.

Vzhľadom pre vzdelávaciu hodnotu tejto hračky je odporúčaná aj ako príslušenstvo detskej ambulancie, logopédie a škôlok.

Rozmery: dĺžka 30cm, šírka 22,5 cm, hrúbka 2cm

 

 

 

Odporúčaný vek:
od 18 mesiacov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.