Hračky pre polročné deti

Táto kategória je zameraná na potreby a rozvoj najmenších detí vo veku približne 6 mesiacov. Vyberáme hračky pre polročné deti, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné, stimulujúce a zábavné. Podporujú rozvoj ich zmyslov, jemnej motoriky a kognitívnych schopností.

Nazrite tiež do ponuky hračiek, ktoré sú bezpečné a vhodné už od narodenia (0m+).

 

3 položiek celkom

Cena

1018
11018

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Materiál?

Motív

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 3
abecedné kocky s písmenami (1)
€10,61

Kocky sú ideálne ako prvá stavebnica pre deti, hravou formou sa zoznámia s písmenami od A do Z, naučia sa farby, pomenovať zvieratá.

Kód: 00623099
lopticka s texturou1
€12,25

6 gumových loptičiek určených pre deti od 6 mesiacov. Loptičky pri držaní v ruke alebo pri šliapnutí nožičkami stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa a...

Kód: TD00517015
gumove kocky
€17,26

Úžasná hračka pre tie najmenšie deti, určená je pre deti od 6 mesiacov. Každá kocka zaujme dieťatko pískaním, čo znamená že kocku musí jemne stlačiť a...

Kód: TD00517002

Naša ponuka

Ponúkame pestrý výber senzorických hračiek, ktoré stimulujú ich zmysly a pomáhajú pri prvých objavoch a manipulácii s predmetmi.

V našej ponuke nájdete okrem iných senzorické loptičky, ktoré sú vhodné pre polročné deti. Tieto loptičky majú rôzne textúry, farebné vzory a zvukové efekty, ktoré podporujú ich hmatové a zrakové vnímanie. Deti ich môžu chytať, hrať sa s nimi, váľať ich a objavovať ich rôznorodé vlastnosti.

Mäkké gumené kocky sú ďalšou populárnou voľbou pre polročné deti. Tieto kocky sú mäkké, bezpečné a ľahko uchopiteľné. Deti sa môžu hravo učiť chytať, hrať sa s nimi a objavovať rôzne povrchové textúry. Okrem toho, tieto kocky sú často farebne oživené a majú jednoduché vzory, čo pomáha rozvíjať zrakovú vnímavosť detí vo veku 6 mesiacov.

Vkladacie kocky sú ďalšou zaujímavou voľbou v tejto kategórii. Tieto kocky majú rôzne tvary a veľkosti, ktoré deti môžu vkladať a skladovať. Pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku a koordinačné schopnosti detí vo veku od 6 mesiacov. Navyše, niektoré vkladacie kocky majú aj zvukové a svetelné efekty, čo pridáva ďalšiu vrstvu zábavy a stimulácie.