Drevené tetris puzzle 4+

Kód: S11728
Značka: Small foot
€11,45
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené tetris puzzle 4+

Táto vynikajúca moderná hra trénuje logické a priestorové myslenie, ale aj rozpoznávanie farieb a tvarov. Cieľom tohto puzzle je uložiť 12 rôznych dielikov na hraciu kartu tak, aby sa karta celá zaplnila. Ale je v tom háčik, tetris dieliky majú zárezy v tvare kruhov a obdĺžnikov. Je potrebné, aby daný zárez na dieliku pasoval s takým tvarom aj na karte. Sada obsahuje na 15 obojstranných kartách spolu 30 rôznych úloh. Všetko je uložené v drevenej krabičke s posuvným vekom. Určené pre deti od 4 rokov.

Rozmer krabičky: 23 x 18 x 4 cm

Rozmer dielika: 7,5 x 5 x 1 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlavolamy pre deti
? Veková skupina: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.