Drevená závodná dráha s parkoviskom 18m+

Kód: LE10602

Podrobný popis

Drevená závodná dráha s parkoviskom 18m+

Štvorposchodová pretekárska dráha s farebnými plastovými dielmi a 4 farebnými autíčkami bude robiť radosť každému malému pretekárovi a malej pretekárke. Závodná dráha je vylepšená o parkovisko, autíčka teda môžu byť umiestnené priamo na štarte. Autíčka bláznivo letia z parkovacej plošiny po dráhe dole a deti si pri sledovaní autíčka precvičujú očné svaly, zlepšujú sledovacie schopnosti. Hračka je určená pre deti od 18 mesiacov. 

Rozmer balenia: 22 x 10 x 26 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Garáže, dráhy, Drevené hračky pre deti od 18 mesiacov
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.