Drevená nasúvacia logická hračka, 3+

Kód: LE3386
Značka: Small foot
€23,81
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená nasúvacia logická hračka, 3+

Úžasná drevená hračka, ktorá trénuje logiku dieťaťa, jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka. Hračka obsahuje 8 drevených kotúčov na nasúvanie + jeden spodný kotúč. Na spodný kotúč sa poukladajú farebné drevené tyče a dieťa môže začať s nasadzovaním ďaľších kotúčov. Vzhľadom k tomu, že farebné tyče sú rôznych dĺžok a každý kotúč má vždy o jeden otvor menej ako predchádzajúci, je len jedno riešenie. Postupne sa ukladajú všetky kotúče, až kým sú poschovávané všetky drevené tyče. Drevený kotúč má hrúbku 1 cm. Hračka je určená pre deti od 3 rokov.  

Rozmery: priemer kotúča cca 13 cm, výška naukladaných všetkých kotúčov spolu cca 10 cm

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.