Doska so zámkami Deti sveta 3+

Kód: N4018

Podrobný popis

Doska so zámkami Deti sveta 3+

Pozrite, kto je vo vnútri domčeka a zoznámte sa s jeho obyvateľmi. Keď otvoríte dvere s prackou vpravo dole, uvidíte Josého pochádzajúceho z Peru. Vedľa neho, tiež na prízemí býva Emma priamo zo Spojených štátov. Aby ste sa s ňou stretli, musíte otvoriť klasickú západku. No a na prvom poschodí stretnete Ayo z Nigérie, ale musíte otvoriť najprv hák. Táto doska nie je len o cvičení jemnej motoriky, ale je to predovšetkým učenie sa tolerancii a otvorenosti voči druhým. Farba pleti či pôvod nie sú prekážkou spoločného bývania a vychádzania medzi sebou. 

Charakteristika: 

  • hračka s tromi rôznymi zámkami
  • zárukou kvality a odolnosti je hrubá drevená doska a kovové zámky
  • rozmery dosky: 22 x 22 cm x 1,2 cm
  • určené pre deti od 3 rokov

Hračka rozvíja: 

  • zámky boli navrhnuté tak, aby sa ich obtiažnosť zvyšovala, náročnosť sa zvyšuje zhora nadol, hákové zatváranie je najjednoduchšie
  • takéto hračky učia dieťa myslieť a riešiť úlohy
  • hračkou sa deti učia vzájomnej tolerancii aj medzi ľuďmi pochádzajúcimi z rôznych oblastí
  • tréning jemnej motoriky
  • logického myslenia

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky so zámkami
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo, kov
? Oblasť využitia: materské škôlky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.