Detský lekársky kufrík 3+

Kód: LE11695
Novinka
Značka: Small foot
€45,40
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Malí doktori a doktorky sú s týmto detským setom perfektne vybavení na cestu k pacientom.

Kufrík obsahuje všetky dôležité zdravotnícke pomôcky a tiež vyzerá pekne - je plne drevený s klasickou bielo-červenou farbou. V kufríku nájdete balení mastičky, fľašu s tinktúrou, stetoskop, injekčnú striekačku, náplasti, tabletky, pinzetu, teplomer, papierový blok. Všetko je samozrejme určené iba pre hru a je drevené alebo papierové.

Drevený kufrík prvej pomoci pre plyšové hračky alebo bábiky. Deti si môžu zahrať na lekárov, táto hra podporuje kreativitu a dodá deťom odvahu. Všetky doplnky sa pohodlne zmestia do kufríka.

Preventívne návštevy u lekára môžu byť tiež oveľa zábavnejšie s touto hračkou. Hra na doktora môže pomôcť odbúrať detský strach z bielych plášťov.

Hlavné vlastnosti:

  • Drevený kufrík na zámky
  • Fľaštičky liekov, stetoskop, injekčná striekačka, teplomer, pinzeta
  • V klasickej červeno-bielej farbe
  • Obsahuje: 24 dielov

Rozmery: kufrík 25 x 22 x 8 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hry na profesie pre dievčatá
Hmotnosť: 0.854 kg
? Veková skupina: 3+
? Materiál: drevo, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.