Vkladacie puzzle čísla Safari 12m+

Kód: LE11702
Novinka
Značka: Small foot
€9,52
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené puzzle na učenie číslic od 0 do 9 a  na trénovanie jemnej motoriky.  Desať vystúpených číslic možno jednoducho uchopiť a vložiť do správnych otvorov aj malými rukami. V každom otvore je názov číslice v anglickom jazyku, deti sa tak môžu zároveň oboznámiť aj s angličtinou. Mimo dosky sa z číslic môžu skladať aj vyššie čísla ako napríklad12. Hračka je určená pre deti od 12 mesiacov.  

Rozmery: 29x22x1 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky podľa veku
Hmotnosť: 0.375 kg
? Veková skupina: 1+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.