Tučniaky na ľade, 6+

Kód: P1091

Podrobný popis

Tučniaky na ľade, 6+

Tučniaky na ľade sú vynikajúcou logickou hrou a právom sa zaradili medzi najlepšie SMART hry. Cieľom hry je naskladať do základne všetky dieliky s tučniakmi a to tak, aby postavičky stáli na stanovených miestach podľa zadania. Ale pozor! Dieliky s tučniakmi sú totiž nepravidelného tvaru a majú jednu časť pohyblivú. Tým sa ponúka obrovské množstvo kombinácií, ktoré sa dajú s tučniakmi robiť. Ale pretože na ľadovej kryhe je vždy jeden primrznutý tučniak, máme aspoň jednu istotu, že dieliky sa nedajú otočiť hore nohami. V tejto hre si okrem priestorovej predstavivosti potrénujeme aj pamäť. Hra obsahuje 5 tučniakov a 60 zadaní rozdelených podľa obtiažnosti. Je určená od 6 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Hra pre 1 hráča, hlavolamy
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
Edícia: SmartGames

Ilustračné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hry a hlavolamy Mindok

České vydavateľstvo Mindok vydáva stolové spoločenské hry nielen pre deti a obľúbené hlavolamové hry SmartGames určené pre jedného hráča, ktoré sú takisto vhodné i pre dospelých.

Ich logické hlavolamové IQ hry potrápia nejednu hlavičku. Čo je však pre deti skvelé, hlavolamové hry sú viacúrovňové, čiže obsahujú zadania so stúpajúcou obtiažnosťou. Postupné napredovanie a prekonávanie čoraz ťažších úloh dodá deťom sebavedomie a povzbudí k riešeniu ďalších zadaní.