Triedenie a vkladanie farebných koliesok 2+

Kód: MD14313

Podrobný popis

Triedenie a vkladanie farebných koliesok 2+

Veľká mozaika v drevenej krabičke s plastovými kolieskami určená pre deti od 2 rokov. Sada obsahuje desať obojstranných obrázkových kariet, ktoré sa pripevnia na drevenú hraciu dosku a následne deti vkladajú kolieska. Na jednej strane je obrázok farebný a na druhej strane je obrázok čiernobiely. To umožňuje deťom vytvárať vlastné vzory, alebo môžu trénovať pamäť a poukladať kolieska tak, ako si to pamätajú z farebnej predlohy. Hračka je výborná na spoznávanie farieb, triedenie, kreativitu, jemnú motoriku a pri počítaní koliesok trénujú počiatočné matematické schopnosti. Kolieska majú priemer cca 3,8 cm, veľkosť obrázka cca 37 x 25 cm. Motív kvety je v najnovšom balení vymenený za stonožku.

Kolieska sú v štyroch základných farbách, z každej farby 16 kusov, spolu 64 farebných koliesok. 

Rozmery balenia: 40 x 28 x 6 cmDodatočné parametre

Kategória: Mozaiky, Drevené hračky pre deti od 2 rokov, Mozaika pre deti od 2 rokov
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo Melissa & Doug

Spoločnosť Melissa&Doug sa stala jedným z 15 najväčších výrobcov hračiek na svete a jej značka sa stala synonymom kvality a spoľahlivosti.

Kvalita na prvom mieste

Bezpečné a odolné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Materiály vrátane náterov neobsahujú nebezpečné látky.

Žijúca legenda na trhu s hračkami

Melissa&Doug, to nie je len firemná značka. Sú to dvaja skutoční ľudia, bývalí pedagógovia, ktorých snom bolo vyrábať hračky. Ale nie také hračky, aké sú na trhu. Chceli deťom priniesť hračky, ktoré by sa im páčili, a zároveň im pomôcť správne sa rozvíjať od útleho veku až po pubertu. Či už ide o kreatívne interaktívne hračky alebo tradičné výrobky, vždy sa môžete spoľahnúť na kvalitné spracovanie a originalitu. Za viac ako 30 rokov navrhli tisíce hračiek, skladačiek a vzdelávacích pomôcok a získali si dôveru nespočetného množstva zákazníkov.