Mozaika Včela zdobí úľ 3+

Kód: 0402-2.01

Podrobný popis

Mozaika Včela zdobí úľ 3+

Stavebnica mozaikového typu je skvelá hračka ale aj výborná vzdelávacia pomôcka pre predškolákov. Základ stavebnice tvorí podložka, ktorá pripomína včelie plásty. Na túto podložku sa skladajú rôznofarebné dieliky stavebnice a deti si môžu vytvoriť rôzne obrázky podľa svojej fantázie alebo priloženého návodu.

Stavebnica obsahuje 60 dielikov v 6 základných farbách a to žltá, červená, zelená, modrá, biela a čierna. Stavebnica je kompatibilná s mozaikou abeceda a mozaikou počítanie, takže ju môžete neustále rozširovať a dopĺňať o nové dieliky. Mozaika je vhodná pre deti od 3 rokov. 

Stavebnica Mosaic MAXI sa začala vyrábať v roku 1970 pod názvem Bee (včela) Olympic Mozaic. 

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast
? Oblasť využitia: materské škôlky
? Druh stavebnice: kreatívna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičný český výrobca kvalitných plastových hier, hračiek a stavebníc ako sú SEVA - čekoslovenská legenda medzi stavebnicami, stavebnce BLOK pre deti od 1 roka, Monti System, univerzálne 2D i 3D stavebnice SEKO, stavebnice-mozaiky Mosaic Color a Mosaic Maxi, Disco stavebnice pre najmenších, Hugo, Grafo, Magic Ball.

Výroba fungovala dlhodobo pod značkou Vista. V r. 2017 sa divízia hračiek premenovala na SEVA práve podľa značky legendárnej stavebnice.