Stohovacie kocky 18m+

Kód: CL512075
Značka: Classic World
€14,92
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Stohovacie kocky, 18m+

Desať rozdielne veľkých na seba ukladateľných kociek s veselou a farebnou potlačou roztomilých zvieratiek, číslíc a anglických slov. Dajú sa použiť rôznym spôsobom, ukladať na seba, vkladať jednu do druhej či ako pomôcka k spoznávaniu zvierat, číslic a počtov. Hračka je vhodná pre deti od veku 18 mesiacov. Napomáha dieťaťu zdokonalovať vlastnú predstavivosť pri stavbe rôznych tvarov, hrubé motorické schopnosti a zručnosti.

Materiál: tvrdý kartón

Rozmery kociek sú: najväčšia cca 15,5 cm ... najmenšia cca 6,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
? Veková skupina: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.