Skladačka ozubené kolieska, 10 predlôh 3+

Kód: TD00512049
Značka: Classic World
€16,48
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladačka ozubené kolieska, 10 predlôh 3+

7 ozubených koliesok s tromi rôznymi veľkosťami sa postará o zábavu, ale aj logické myslenie, priestorovú orientáciu a koordináciu oko-ruka. Ako predlohy poslúžia 10 krásnych obrázkov, ktoré sa položia na drevenú podložku a s ukladaním ozubených koliesok sa môže začať. Sova, motýľ, lietadlo,ponorka, traktor, auto, kvety, domček, slimák a húsenička. Treba porozmýšľať, ktorá veľkosť ozubeného kolieska je na obrázku. 

Veľkosť podložky: 23 x 22 x 4 cm

Nádherná, hodnotná a kvalitná drevená hračka, ktorá je vhodná aj do materských škôlok. 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.