Motorika 3D

Kód: WD90265

Podrobný popis

Motorika 3D

Zaujímavá multifunkčná hračka navrhnutá tak, aby rozvíjala koordináciu ruky a oči a motorické schopnosti dieťaťa. Prvá úloha je vytvorenie pyramídy. Dieťa musí usporiadať disky v správnom poradí. Trochu zložitejšia úloha je uložiť štyri trojuholníkové disky. Treba ich ale správne otočiť, aby sa dali presunúť cez prekážky. Prekážky sú v dvoch polohách, v každej polohe sú inak natočené. Ďalšia zaujímavá úloha je preložiť obdĺžniky z jednej strany na druhú, kde sú dva kolíky spojené dohromady. Taktiež narazia na prekážky, v tomto prípade sú na štyroch rôznych miestach. Navyše sa dieťa okrem motoriky učí rozpoznávať tvary: kruh, obdĺžnik a trojuholník. Vďaka svojej vzdelávacej povahe je hračka cenená ako vybavenie pre materské školy a terapeutické miestnosti. Celá vyrobená z dreva. Určená pre deti od 2 rokov.

Rozmery základne: 20 x 19 x 14 cm

Sada pozostáva zo základne a 12 blokov, štyri z každého tvaru.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Woody

Woody - značka, ktorá symbolizuje kvalitu a inovácie v svete detských hračiek. Woody je značka českej firmy Woodyland s.r.o. (založená v roku 1999), pod ktorou sa zameriava na výrobu a dizajn kreatívnych drevených hračiek. Spoločnosť využíva storočnú tradíciu výroby drevených hračiek. Výrobky sú vyvíjané špičkovými dizajnérmi, ktorých snaha sa sústredí sa na rozvoj motorických zručností, logického myslenia a kombinatoriky u detí. Woodyland je prítomný na medzinárodných výstavách hračiek a pôsobí v 26 krajinách.

Kľúčové aspekty značky Woody

  • Tradícia a kvalita - Woody sa môže pochváliť dlhou tradíciou výroby hračiek, pričom kládla dôraz na kvalitu a trvanlivosť.
  • Inovácie a kreativita - neustále sa snaží prinášať inovatívne produkty, ktoré podporujú kreativitu a fantáziu detí.
  • Edukačné hračky - hračky Woody sú navrhnuté tak, aby podporovali vzdelávanie a rozvoj zručností u detí.
  • Bezpečnosť a udržateľnosť - hračky Woody sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a udržateľnosť, zabezpečujúc, že sú nielen bezpečné pre vaše deti, ale aj pre našu planétu.

Prečo si vybrať hračky Woody

Výber hračiek Woody znamená rozhodnutie pre kvalitu, inovácie a záväzok k lepšiemu a zábavnejšiemu vzdelávaniu. S Woody hračkou v domácnosti si môžete byť istí, že vaše deti dostanú to najlepšie v oblasti hračiek.