Magnetické puzzle 3 v 1, povolania 3+

Kód: BI88132

Podrobný popis

Magnetické puzzle 3 v 1, povolania 3+

Magnetické detské puzzle povolania sú skvelý spôsob, ako rozvíjať detskú myslenie a zručnosti zábavnou formou. Tieto puzzle sú nielen výzvou pre malé hlavičky, ale aj cestou k spoznávaniu sveta povolaní.

Charakteristika

Tieto magnetické puzzle sú 3 puzzle rôznej úrovne náročnosti (12, 16 a 20 dielikov) vo forme bookletu z tvrdého kartónu. Umožňujú deťom vo veku od 3 rokov objavovať fascinujúci svet stavbárov, hasičov a policajtov. Spolu obsahuje 48 ks dielikov Každý dielik je magnetický, čo znamená, že puzzle sa ľahko skladajú a rozoberajú.

Puzzle sú vyrobené z bezpečného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť hračky.

Obsahuje spolu 48 dielikov puzzle. Puzzle je označené ako úroveň 2 v sérii Bino Leveled Puzzle.

Rozmery: 18 x 18 x 1,5 cm

Prínosy hračky

  • Posilňuje logické myslenie: Skladanie puzzle rôznej zložitosti posilňuje logické myslenie a rozvíja schopnosť riešiť problémy.
  • Rozvíja jemnú motoriku: Manipulácia s magnetickými dielikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku a zručnosti rúk.
  • Učí o povolaniach: Deti sa pri hre učia o rôznych povolaniach a ich úlohe v spoločnosti, čím sa podporuje vzdelávanie a porozumenie sveta okolo nich.

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle magnetické
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci
? Materiál: magnet, kartón
Motív: povolania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.