Magnetická obojstranná tabuľka farma 102 ks 3+

Kód: BI88117
Značka: Bino
€10,31
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetická obojstranná tabuľka farma 102 ks 3+ 

Z jednej strany je tabuľka magnetická s bielou plochou, z druhej strany je čierna tabuľka na kreslenie. Zo 102 magnetických dielikov si dieťatko podľa návodu môže vytvoriť život na farme. Na 18 stranách knižočky s návodmi nájdu báger, ľudí, traktor, mrkvu, koníka, včielku, lienku, kravičku, kačku, hríbik, kohúta, sliepočku, kuriatka, kravičku, ovčeku, mačku, psa, kvietky, stromy, ohradu... Tabuľku stačí jednoducho otočiť a môžu kresliť kriedami, priložené sú 3 kriedy, malá špongia, fixka  na magnetickú tabuľu.

Úžasná hračka, s ktorou sa rozvíja predstavivosť, kreativita, fantázia a jemná motorika. 

Veľkosť tabuľky: 28 x 21 cm

Rozmery balenia: 30 x 23 x 3,2 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.