Logická drevená hra tehličky 4+, 40 ks návodov

Kód: GK57924

Podrobný popis

Logická drevená hra tehličky 4+, 40 ks návodov

Vynikajúca logická hra pre deti od 4 rokov. Úlohou logickej hry je vyskladať tehličky podľa zadania na kartičkách. Tento hlavolam by bol  jednoduchý, keby bola každá tehlička samostatná. Ale tehličky sú pospájané do rôznych útvarov a deti tak musia logicky uvažovať.

Hra obsahuje 20 ks obojstranných drevených kartičiek s návodami. Z jednej strany sú farebné návody, ktorých je 20 kusov a z druhej strany sú modré návody, ktorých je 20 kusov. Tie najmenšie deti môžu tento hlavolam skladať podľa farebnej strany kartičky, a takéto skladanie je oveľa jednoduchšie. Keď už deti získajú priestorovú orientáciu, alebo staršie deti môžu prejsť na skladanie hlavolamu podľa jednofarebnej predlohy.

Okrem logiky, priestorovej orientácie  a tvorivosti si deti taktiež cvičia zmysel pre rôzne geometrické obrazce. S touto logickou hrou sa určite zabavia aj dospelí. Logická hra je vyrobená z kvalitného dreva.

Veľkosť balenia je 25x16 cm


Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Hračky pre deti od nemeckej značky GoKi

Gollnest & Kiesel je inovatívny európsky výrobca drevených hračiek a najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku. Firmu založili v roku 1981 Gerhard Gollnest a Fritz-Rüdiger Kiesel. Firma zamestnáva viac ako 500 zamestnancov na celom svete. Ponúka viac ako 2 000 rôznych prevažne drevených výrobkov.