adam_toys_n4012hračka podporuje rozvoj motorických zručnostíadam_toys_n4012-3adam_toys_n4012-4adam_toys_n4012-5adam_toys_n4012-6adam_toys_n4012-7

Magnetický labyrint 2+

Kód tovaruN4012
Cena12,17 €
Dostupnosťnaskladníme o 3 dni

Popis

Magnetický labyrint 2+

Zoznámte sa s lesnými zvieratkami: medveď, sova, zajačik, líška a medvedík čistotný sa stretli na lesnej lúke, aby sa spolu najedli. Ale dobroty sa im pomiešali. Pomôžte im nájsť ich obľúbené pochúťky, inak môže dôjsť k hádke. ;-)

Magnetické bludisko je drevená doska s peknou potlačou, v ktorej sú vyrezané dráhy pre kovové guľôčky. Vrchná vrstva je priehľadná plastová tabuľa, vďaka ktorej nemôžu guličky vypadnúť. Magnetická palička, ktorá je pripevnená k doske šnúrkou, slúži na ovládanie pohybu guličiek prostredníctvom pôsobenia magnerickej sily.

Prínos hračky:

  • rozvoj koordinácie oko-ruka,
  • precvičovanie motoriky rúk, pri pohybe ruky po dráhach bludiska si dieťa osvojí zručnosti užitočné pre neskoršie naučenie sa písať,
  • párenie a triedenie - guľôčky sú v piatich farbách a môžu byť triedené tak, aby každé zvieratko malo pri sebe guľôčky v jednej farbe.

Rozmery: 22,5 x 22,5 cm

Odporúčaný vek:
od 2 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.