prevodová stavebnica georello toolboxDeti so stavebnicou pochopia, ako v praxi funguje väčšina motorov
prevodová stavebnica georello toolboxprevodová stavebnica georello toolboxprevodová stavebnica georello toolboxprevodová stavebnica georello toolboxprevodová stavebnica georello toolbox

Prevodová stavebnica Georello v kufríku 5+

Kód tovaruQE-6138
Cena27,39 €
Dostupnosťskladom

Popis

Prevodová stavebnica Georello v kufríku 5+

Pre deti fascinujúca stavebnica, kde sa dá všetko do pohybu s veľkolepou reťazovou reakciou. Stavebnica umožňuje deťom pomocou hry pochopiť pohybové reakcie a princípy mechaniky. Zo 165 dielikov si deti najprv zostavia model podľa vlastnej fantázie alebo podľa návodu. Stavajú tak, aby sa prevodové koliečka navzájom dotýkali a aby prenášali otáčavý pohyb. Deti takto pochopia, ako v praxi funguje väčšina motorov. Stavebnica taktiež obsahuje kľuku a reťaz pomocou ktorých sa otáčavý pohyb prenáša na vzdialené prevody a s ich pomocou sa dokážu vytvárať ešte zložitejšie štruktúry. Celá stavebnica je uložená v kufríku, ktorého vrchnák tvorí samostatnú hraciu plochu, na ktorej je možné stavať aj 3D stavby. Stavebnica je vyrobená z plastov špičkovej kvality a je určená  pre deti od 5 rokov. 

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.