kreatívna stavebnica pre chlapcovV návode sú tipy na vytvorenie napríklad domčeka, psa, vrtuľníka, macka
kreatívna stavebnica pre chlapcovkreativna-stavebnica-tecno3kreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcovkreatívna stavebnica pre chlapcov

Kreatívna stavebnica pre chlapcov Tecno 4+

Kód tovaruQE-0560
Cena19,19 €
Dostupnosťskladom

Popis

Kreatívna stavebnica pre chlapcov Tecno 4+

Stavebnice sú výborné hračky pre chlapcov a pre dievčatá na predstavivosť, priestorovú orientáciu, tvorivosť, fantáziu, jemnú motoriku, trpezlivosť a kombinačné myslenie. Táto kreatívna stavebnica obsahuje 80 kusov šraubov, matíc, montážnych dielikov, skrutkovač plochý, skrutkovač krížový, dva montážne kľúče a obrázkový návod. Pomocou skrutkovačov a kľúčov a s použitím skrutiek, matíc, podložiek a dierovaných dielov je možné vytvárať ploché aj viacrozmerné kompozície podľa vlastnej  fantázie alebo podľa návodu. V návode sú tipy na vytvorenie napríklad domčeka, psa, vrtuľníka, macka. Deti sa zoznamujú s nástrojmi používanými ich rodičmi.

Stavebnica je určená pre deti od 4 rokov.

Vyrobené z plastov špičkovej kvality od talianskej firmy Quercetti so 60 ročnou tradíciou.

 

 

 

 

 

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.