drevená stavebnica Walachia Vario XL
drevená stavebnica Walachia Vario XLdrevená stavebnica Walachia Vario XLdrevená stavebnica Walachia Vario XLdrevená stavebnica Walachia Vario XLdrevená stavebnica Walachia Vario XLdrevená stavebnica Walachia Vario XL

Drevená stavebnica Walachia Vario XL 184 dielov 5+

Kód tovaruW21
Cena43,95 €
Dostupnosťskladom

Popis

Drevená stavebnica Walachia Vario XL 184 dielov 5+

Drevená stavebnica VARIO XL má 184 dielov a postavíte z nej najmenej 17 typov stavieb. Stavebnica obsahuje bukové diely s priemerom 15 mm, rôznych dĺžok, z ktorých je možné pomocou zámkov na ich koncoch kompletovať stavby podľa Vašich predstáv. Strechy spojíte so štítmi jednoducho pomocou nalepených suchých zipsov. Okná a dvere sú spracované taktiež z masívneho bukového dreva. Jednotlivé modely je možné opakovane skladať aj rozkladať. Všetko je zabalené v kvalitnej pevnej kartónovej krabici s dnom a vekom, ktorá zaručuje dlhodobú životnosť stavebnice. 

Rozmer balenia: 290 x 440 X 90 mm

Česká firma  WALACHIA® je rodinná firma, založená v roku 1991 vyrábajúca drevené hračky v Zlínskom kraji vo Fryštáku. Firma prosperuje, pribúdajú typy vyrobených stavebníc. Stavebnice sa zdokonaľujú, prototypy sa menia na sériové výrobky. 

 

Odporúčaný vek:
od 0 mesiacov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.