viacvrstvové puzzle od vajíčka k sliepočkepodporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí
viacvrstvové puzzle od vajíčka k sliepočkeviacvrsrtvove-puzzle-sliepocka-(3)viacvrsrtvove-puzzle-sliepocka-(5)viacvrsrtvove-puzzle-sliepocka-(2)viacvrsrtvove-puzzle-sliepocka-(4)

Vrstvené puzzle, od vajíčka k sliepočke 3+

Kód tovaruGK-57521
Cena9,89 €
Dostupnosťskladom

Popis

Vrstvené puzzle, od vajíčka k sliepočke 3+

Vývojové drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako sa z bieleho vajíčka pomaly vyliahne malé žlté kuriatko, ktoré si na jar pochutnáva na zelenej trávičke a nakoniec vyrastie na veľkú sliepočku. Sliepočka nakladie nové vajíčka, zohrieva ich a za nejaký čas sa z nich znovu vyliahnu malé pípajúce žlté kuriatka. Obrázky sú veľmi milé a detské. Sliepočka a kuriatko sú u deti veľmi obľúbené domáce zvieratká, skoro ich spoznávajú a učia sa napodobňovať ich zvuky.  Malé deti tiež zaujímajú vzťahy rodičov a detí, ktoré sliepočka s kuriatkom symbolizujú. Puzzle v 4 vrstvách podporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí. Skladanie je výborné na sústredenie  a získanie vnútorného pokoja. Viacvrstvové puzzle tiež vynikajúcim spôsobom rozvíja predstavivosť a priestorové myslenie malých deti. Na začiatku môžete deťom puzzle rozdeliť na štyri kôpky, nech sa samé  naučia správne priraďovať dieliky k jednotlivým vrstvám. Milé obrázky napomôžu k rozprávaniu dospelých a tak k rozvoju slovnej zásoby detí. Puzzle má celkom 44 dielikov. Puzzle je vhodné pre deti od 3 rokov. Puzzle je vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky.

Veľkosť puzzle je: 20 × 20 × 1,5 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.