logická hračka pre deti od 3 rokovhračka na logiku, sústredenie sa
logická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokovlogická hračka pre deti od 3 rokov

Drevená logická hra, princíp tetris 5+ TOP!

Kód tovaruCT-40004
Cena25,95 €
Dostupnosťskladom

Popis

Drevená logická hra - princíp tetris 5+

Výnimočná logická hra pre deti od 5 rokov.  Môže byť viditeľný iba jeden obrázok a ostatné sa musia prekryť drevenými doštičkami. Drevených doštičiek je 6 kusov rôznych tvarov, ktoré treba správne usporiadať. Takže chceme vidieť slimáka? Alebo hviezdu, slnko, loptu? Dieťa kombinuje, vymieňa, učí sa logicky rozmýšľať, priestorovo myslieť. Veľmi zaujímavá hra nielen pre deti ale aj dospelých. Hra obsahuje 3 ks fóliových predlôh.

Rozmery drevenej podložky: 24 x 24x 3 cm

 

Logická hračka má veľký význam pre rozvoj mozgu. Aby mohol byť človek v živote úspešný, potrebuje veľa príležitostí na učenie. Mozgové prepojenia, ktoré už vznikli zostanú prepojené natrvalo a fungujú počas celého života dieťaťa. Tie synapsy (prepojenia), ktoré sa nepoužívajú, zanikajú. Tak doprajte Vašim deťom logickú hračku.

Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.