J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02720_Magneticka_skladacka_Moduloform_Tvary_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Moduloform 3+

Kód tovaruJA02720
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetická kniha Magneti'Book Moduloform je zaujímavá skladačka v knihe vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Skladačka s magnetmi má originálny a maximálne zaujímavý dizajn, ktorý upúta každého malého nezbedníka. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie. Magnetická detská hračka obsahuje 30 kartičiek s predlohami a 43 magnetických dielikov, ideálna na učenie sa farieb a tvarov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Obsahuje: 30 kartičiek, 43 magnetických dielikov

Materiál: kartón, magnet

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.