J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02712_Magneticka_skladacka_Abeceda_anglicka_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Abeceda anglická 3+

Kód tovaruJA02712
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetická kniha Magneti'Book English Alphabet je úžasná náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Skladačka s písmenkami je plná farieb, preto sa s ňou deti budú rady hrať aj učiť nové písmenká a slovíčka. V predlohe sú rôzne predmety a zvieratká s obrázkami a tlačenými písmenami. Menšie deti na základe obrázka môžu hovoriť, čo na obrázku vidia a rodič môže názov vyskladať z písmeniek po slovensky aj po anglicky. Väčšie deti to už zvládnu samé. Môžu si vymyslieť aj vlastné slová alebo si dorobiť vlastné kartičky. Magnetická vzdelávacia hračka obsahuje 26 kartičiek s predlohami a 104 písmen. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách.

Skladá sa z 26 obrázkových magnetov a 104 písmenových magnetov.

Materiál: kartón, magnet

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.