Aktivity počas roka

LOGICO Primo 1023 Jar, leto, jeseň, zima 4+

Súbor 16 kariet s edukačnými cvičenia pre deti od 3 rokov. Od ranného vstávania až po večerné zaspávanie... Štyri ročné obdobia, dvanásť mesiacov, kolobeh roka ponúka úlohy ukazujúce ich typické znaky, striedanie a ich vplyv na náš každodenný život.
Kód tovaruLO1023
Cena9,90 €
Dostupnosťskladom

Popis

LOGICO Primo 1023 Jar, leto, jeseň, zima. 4+

Súbor 16 kariet s edukačnými cvičeniami pre deti od 4 rokov. Štyri ročné obdobia, dvanásť mesiacov, kolobeh roka ponúka úlohy ukazujúce ich typické znaky, striedanie a ich vplyv na náš každodenný život.

Tematické súbory Logico Primo sú naplno použiteľné IBA v kombinácii s rámikom Logico Primo. Objednajte si jeden univerzálny rámik Logico Primo TU a využite ho s ktorýmkoľvek súborom z radu Primo. 

Súbor umožňuje deťom spoznávať štyri ročné obdobia a mesiace v roku. Pri zobrazených aktivitách a riešení úloh si uvedomuje typické znaky jednotlivých ročných období, zmeny, ktoré prináša ich striedanie a aký vplyv majú na náš každodenný život. Vytvára si závery o odlišnosti mesiacov, zamýšľa sa nad tým, čo už o jednotlivých ročných obdobiach a mesiacoch vie. Učí sa svoje poznanie vyjadriť, nájsť správne riešenie a komunikovať ho s ostatnými.

Odporúčaný vek:
od 4 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.