skolicka-2elektronicka-hra-pre-predskolakovelektronicka-hra-pre-predskolakov4edukacna-hraelektronicka-hra-pre-predskolakov1edukacna-hrackaelektronicka-hra-pre-predskolakov3naucna-hra-pre-predskolakovhra-tieneelektronicka-hra-pre-predskolakov2skolicka2naucna-hra-pre-male-deti

Školička 2 - Elektronická náučná hra pre predškolákov 4+

Kód tovaruTD-P0657
Cena8,99 €
Dostupnosťskladom

Popis

Detská elektronická hra školička 2 pre predškolákov


Obsahuje 16 listov s mnohými obrázkami, medzi ktorými deti hľadajú súvislosti. Správnosť odpovede signalizuje elektronický skúšacie obvod rozsvietením zeleného svetielka. Hra učí deti všímať si vzťahov a logických súvislostí medzi obrázkami, porovnávať ich a správne ich k sebe priraďovať. Hra je pokračovaním obľúbené Školičky, ktorú už niekoľko rokov vyrábame.
Hra rozširuje vedomosti, vyžaduje postreh, núti deti všímať si vzťahy medzi predmetmi, porovnávať ich podľa určitých vlastností a priraďovať zodpovedajúce predmety k sebe, bez nutnosti vedieť čítať, pretože listy neobsahujú žiadne texty.

Každá z hier je tvorená krabičkou s rozmermi 220x160x30mm, ktorá obsahuje panel s elektronikou a puzdrom na batérie a sadu výmenných listov formátu A5 s natlačenými úlohami a niekoľkými možnosťami odpovedí.
Hra je na 2 kusy AA batérií, ktoré nie sú súčasťou.

Hračka vhodná pre deti od 4 rokov.

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.