šablóny na zažehľovacie korálky
šablóny na zažehľovacie korálkyvzory-zazehlovacie-koralky-(2)šablóny na zažehľovacie korálkyšablóny na zažehľovacie korálkyzazehlovacie-koralky-sablony-25zazehlovacie-koralky-sablony-04zazehlovacie-koralky-sablony-19zažehľovacie korálkyzazehlovacie-koralky-sablony-36zazehlovacie-koralky-sablony-13zazehlovacie-koralky-sablony-15zazehlovacie-koralky-sablony-24zazehlovacie-koralky-sablony-10zazehlovacie-koralky-sablony-26zazehlovacie-koralky-sablony-20zazehlovacie-koralky-sablony-09

Šablóny na zažehľovacie korálky, 108 motívov

Kód tovaruP0461
Cena6,91 €
Dostupnosťskladom

Popis

Šablóny na zažehľovacie korálky, 108 motívov

Balenie obsahuje šablóny na zažehľovacie korálky, kde nájdete až 108 rôznych motívov.

Okrem šablóny ešte potrebujeme podložku a zažehľovacie korálky. Najvhodnejšia je podložka 3ks za 5,90 eur - štvorec 15x15cm, hviezda, šesťhran. 

Šablóna sa dá pod podložku, aby bolo vidieť chcený obrázok a potom sa podľa šablóny ukladajú na podložku zažehľovacie korálky. Keď je obrázok hotový, na podložku sa položí papier na pečenie a zažehlí žehličkou zohriatou na najvyšší stupeň, až kým sa korálky nespečú. Nechajte korálky vychladnúť, obrázok vyberte z podložky a podložka je pripravená na ďaľší obrázok. Je to výborná hračka, pretože deti si pri ukladaní zažehľovacích korálok trénujú zručnosť, jemnú motoriku, trpezlivosť, fantáziu.

Zažehľovacie korálky sa dajú aj navliekať.

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.