Drevené kocky

Na prvý pohľad sa môže zdať, že na obrázkových kockách nie je nič zvláštne. Je to ale obrovský omyl. Táto vo svojej podstate jednoduchá hračka ponúka veľa zaujímavého a pre deti užitočného.
Obrázkové kocky v prvom rade dokážu rozvíjať detskú predstavivosť a kreativitu, zmysel pre detail a logiku a trénujú vnímanie farieb. Skladanie obrázkov vyžaduje sústredenie a prispieva k tréningu trpezlivosti. Na svoje si príde aj pamäť. Okrem rozvoja intelektuálnych schopností hra s kockami precvičuje aj detskú motoriku. Kocky sa totiž dajú využiť aj k stavaniu rôznych komínov či iných objektov.

Práve toto sú dôvody, prečo by obrázkové kocky mali zaujímať hlavne vás ako rodičia. Svojim deťom totiž môžete kúpiť zmysluplnú hračku a zabezpečiť im kvalitnú hru, pri ktorej sa naučia mnohým veciam.

V dnešnej dobe okrem obrázkových kociek nájdeme už aj nasúvacie drevené kocky, z ktorých sa dá postaviť napríklad dom, loď, hlavolamové kocky, vkladacie kocky, spájacie kocky, alebo kocky s číslicami, písmenami. 


Cena17,65 €

Cena9,50 €

Cena12,77 €

Cena20,48 €

Cena25,36 €

Cena12,92 €

Cena15,97 €

Cena8,96 €

Cena16,61 €

Cena26,88 €

Cena8,52 €

Cena19,78 €

Cena12,31 €

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.