nasuvacia-balancna-hra--(1)nasuvacia-balancna-hra-s-navodami-(5)nasuvacia-balancna-hra-s-navodami-(7)nasuvacia-balancna-hra-s-navodami-(6)nasuvacia-balancna-hra-s-navodami-(4)

Drevená balančná skladačka s návodmi, 3+

Kód tovaruCL3537
Cena14,70 €
Dostupnosťskladom

Popis

Drevená balančná skladačka s návodmi, 3+

Zábava spočíva v tom, že deti ukladajú farebné disky podľa priložených návodov. Musí to ale urobiť v správnom poradí tak, aby sa rampa príliš nenaklonila na jednu stranu a aby sa nedotkla zeme. Môžu objavovať zákonitosti prevažovania, zistia čo je ťažšie a čo ľahšie, kedy sa nakloní balančná podložka doľava a kedy doprava. Môžu si len tak ukladať farebné disky na balančnú podložku bez navliekacích paličiek. Je to skvelé cvičenie, ktoré zároveň baví a rozvíja manuálnu zručnosť, pozorovanie a znalosť farieb dieťaťa. Navyše učí trpezlivosti a priestorové vnímanie, čo je pre deti v tomto veku veľmi dôležité. Hračka obsahuje 5 obojstranných návodov, ktoré majú tri druhy obtiažnosti: začiatočník, pokročilý a ťažké. 

Sada obsahuje: drevenú rampu, 5 navliekacích paličiek, 15 farebných diskov, 5 obojstranných návodov

Rozmer rampy: 30 x 7 x 11 cm

Priemer valčekov 5cm

 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.