Vyvažovanie - balansujúci delfín 3+

Kód: N4052

Podrobný popis

Vyvažovanie - balansujúci delfín 3+

Ďalší skvelý nápad na hru pre celú rodinu. Táto vyvažovacia hračka dobre funguje pri ukladaní jedným dieťaťom, ako aj pri hre viacerých. Ukladacie bloky sú v pastelových farbách s motívmi z morského sveta s delfínom - morským jednorožcom.

Hra je skvelým cvičením pre malé pršteky. Hlavný diel - kolíska v tvare rozprávkového delfína "jednorožca" - má vďaka nesúmernému tvaru ťažisko mimo stredu. Preto pri ukladaní ďalších blokov je potrebné myslieť na správne vyváženie celej zostavy.

Základňou na ukladanie je krásny mätovo sfarbený delfín s farebným rohom. Bloky majú pastelové farby - po tri kusy rovnakej, z čoho dva väčšie sú tiež s potlačou s morským motívom. Vďaka tomu sa deti môžu stretnúť s mnohými morskými tvormi ;-)

Pravidlá hry: Na začiatku hry sa náhodne rozdajú všetky ukladacie bloky medzi hráčov. Ďalej hráči hádžu kockami jeden po druhom v dohodnutom poradí. Farba, ktorá padne na kocke, určuje farbu bloku, ktorý má byť uložený na základňu. Ak sa na kocke objaví farba, ktorú hráč už nemá, je na rade ďalší hráč. Bloky sa musia uložiť na základňu tak, aby nespadli. Čím viac je už uložených blokov, tým je to ťažšie. Hráč, ktorá spôsobí pád, prehráva. V miernejšej verzii hry si tento hráč zoberie popadané dieliky a pokračuje nasledujúci hráč. Hráč, ktorý sa zbaví blokov prvý, vyhráva. V hre dôležitá obratnosť a trochu šťastia.

Hra obsahuje:

  • vyvažovacia základňa,
  • 18 farebných blokov - každá farba tri bloky v troch veľkostiach
  • hádzacia kocka - farby na kocke sa zhodujú s farbami blokov.

Základné rozmery: 18,5 x 11 x 2,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Balančné hračky a hry
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.