Podrobný popis

Drevené SUDOKU 6+, 81 čísel

Sudoku je skvelá hra pre deti na trénovanie logiky a sústredenia. Ako dosiahnuť, aby si deti sudoku obľúbili? S týmito drevenými kockami z bukového dreva, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk sa stane sudoku pre vaše deti určite zábavou.

Ako na to? 

- pokiaľ ešte nevedia deti sudoku riešiť, môžu hru použiť ako mozaiku. Jednoducho ukladajú kocky podľa farieb, podľa čísel, alebo podľa fantázie. Trénujú pritom motoriku a pinzetový úchop.

- ak idú riešiť sudoku, poukladajú si kocky na podložku podľa zadania. V priloženej predlohe je 18 príkladov pre začiatočníkov, 18 príkladov pre pokročilých a 18 príkladov pre expertov. Tým, že kocky sú farebné, deti získajú výbornú prehľadnosť a poriadok v číslach, nájdu skôr riešenie a získajú sebavedomie.

 Rozmery dosky:  18 x 18 x 2 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové hry
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.