Drevené SUDOKU 6+

Kód: LE11164
Značka: Small foot
€9,58
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené SUDOKU 6+, 81 čísel

Zdá sa, že sudoku je už v každých novinách a netreba ešte aj hru sudoku. Ale s touto drevenou hrou si deti naozaj sudoku obľúbia. Tým, že každé číslo je inej farby im to pôjde veľmi rýchlo, vytrénujú si priestorovú orientáciu a naučia sa veľmi rýchlo pracovať s číslami a myslieť. Hra je kvalitne spracovaná z bukového dreva.

V balení je 18 príkladov pre začiatočníkov, 18 príkladov pre pokročilých a 18 príkladov pre expertov. 

 

Rozmery:  18 x 18 x 2 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové hry
? Veková skupina: 6+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.