Drevená stavebnica, veľký zámok

Kód: BI70353
Novinka
Značka: Bino
€27,11
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaujímavá farebná stavebnica, s ktorou postavíte rôzne domy, hrady, paláce a mnoho ďalšieho. Dizajn je prepracovaný, rôzne veľkosti a rad farebných kontrastov povzbudzujú deti k tomu, aby rozšírili svoje logické myslenie. Stavebnica obsahuje 268 dielikov z dreva a plastových spojov. Obsahuje kvalitnú brožúru s 20 návrhmi na postavenie rôznych stavieb. Po postavení týchto domov deti budú pokračovať vo svojej fantázii ďalej. Prirodzene sa im bude rozvíjať predstavivosť, kreativita a jemná motorika. Určené pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia:  38 x 28 x 7,8

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Hmotnosť: 1.2 kg
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.