Drevená stavebnica, veľký zámok 3+

Kód: BI70353

Podrobný popis

Krásna farebná stavebnica, s ktorou postavíte rôzne domy, hrady, paláce a mnoho ďalšieho. Dizajn je prepracovaný, rôzne veľkosti a rad farebných kontrastov povzbudzujú deti k tomu, aby rozšírili svoje logické myslenie.

Stavebnica obsahuje 268 dielikov z dreva a plastových spojov. Obsahuje kvalitnú brožúru s 20 návrhmi na postavenie rôznych stavieb. Po postavení týchto domov deti budú pokračovať vo svojej fantázii ďalej. Prirodzene sa im bude rozvíjať predstavivosť, kreativita a jemná motorika.

Určené pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia: 38 x 28 x 7,8 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné stavebnice
Hmotnosť: 1.2 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
CH Avatar autora | 3.7.2022
krásna stavebnica,farebné diely,deťom sa veľmi páči

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.