Chytanie rybičiek na háčik 3+

Kód: N4060

Podrobný popis

Chytanie rybičiek na háčik 3+

Hra chytanie rybičiek na háčik je zameraná na koordináciu oko-ruka, sústredenie, trpezlivosť a zručnosť.

Ako hrať

V akváriu je 12 drevených rybiek, ktoré treba chytiť. Každá rybička má svoje číslo, deti si teda môžu spočítať hodnotu ulovených rybiek. Loviť môžu dvaja hráči naraz, hra obsahuje dve rybárske udice. V mladšom veku si súperi môžu spočítať iba počet ulovených rybiek, v staršom veku si už môžu zrátať hodnotu ulovených rybiek. 

Rozmer akvária: 27 x 20 x 3 cm

Rozmer rybky: približne 7 x 5 cm

Dĺžka rybárskych udíc: 39 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Chytanie rybičiek
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo
Motív: rybky

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
CH Avatar autora | 4.3.2022
Rýchle dodanie tovaru a prijateľná cena

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.