Chodítko Kuchynka 12m+

Kód: LE10609
Značka: Small foot
€59,95
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Chodítko Kuchynka 12m+

Chodítko a kuchynka v jednom na štyroch kolesách určené pre deti od 12 mesiacov. Drevený stabilný vozíček s pogumovanými kolesami pre tichý chod ponúka možnosť vkladania tvarov v bočnej časti. Otváracie dvere v motíve mikrovlnnej rúry v prednej časti vozíčku umožňujú uloženie riadu a hračiek. Vrchná časť vozíčka obsahuje horák a súčasťou balenia je obracačka a rajnica s pokrievkou. Varná doska má funkčný ovládací gombík. A teraz môže začať stravovanie kdekoľvek a kedykoľvek, kde sa práve vozíček s dieťatkom nachádza. Slúži aj ako pomôcka pri prvých krokoch.

 Rozmery: 33 x 33 x 44 cm

Výška rukoväte: 42 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 1+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.