Vratká veža Safari 3+

Kód: LE11958

Podrobný popis

Nová osviežujúca varianta populárnej hry Jenga, s ktorou si deti rozhodne precvičia jemnú motoriku, pozornosť a sústredenie. Hoďte farebnou kockou a tá určí, ktorý farebný dielik treba z veže vytiahnuť. Ale pozor, veža nesmie spadnúť. Je to zábavná hra pre celú rodinu, ale aj na samostatné hranie. Hra je určená pre deti od 4 rokov ( 2 - 6 hráčov) a skvele sa dopĺňa s ďalšími hrami zo série Safari. 

Rozmery základnej dosky: Ø10 cm, 0,5 cm
Rozmery dieliku: Ø1,5, 5 cm

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské hry
Hmotnosť: 0.5 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Materiál: drevo
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.