Triedenie odpadu 3+

Kód: VG44504

Podrobný popis

Drevené triedenie odpadu 3+

Hra Triedenie odpadu je skvelou edukačnou hračkou pre deti, ktorá pomáha rozvíjať ich zmysel pre recykláciu a ekológiu. Táto didaktická hračka obsahuje drevené kartičky s rôznymi odpadkovými predmetmi a farebné kontajnery, ktoré majú pomôcť deťom naučiť sa triediť odpad správne podľa druhu materiálu. Deti sa učia rozpoznávať a kategorizovať odpad, čím sa stávajú zodpovednejšími a uvedomelými.

Hra Triedenie odpadu je skvelou pomôckou pre rodičov a učiteľov, ktorí chcú svojim deťom ukázať, že aj malé kroky môžu viesť k lepšiemu svetu. Pomôžte im stať sa ochrancom nášho životného prostredia!

Ako hrať

Drevená hra na triedenie odpadu pre jedného, alebo viac hráčov.

  • Pokiaľ hrá hru jeden hráč, drevené obrázky si rozloží odpadovým obrázkom nahor a triedi odpad do príslušného koša. Nakoniec skontroluje, či odpad vytriedil správne. Z opačnej strany obrázka je smajlík v určitej farbe a ten by mal zodpovedať farbe koša. 
  • Viac hráčov: Hráč hodí kockou a podľa farby hodenej na kocke vyberie ten odpad, ktorý má smerovať do koša s tou istou farbou. Otočí obrázok a skontroluje, či je to správne. Ak áno, ponechá si obrázok s odpadom. Ak nie, obrázok s odpadom nechá položený na kope. Ak na kocke padne smajlík, hráč hádže kockou znova. Ak padne smutná tvár, hráč stratí ťah. Vyhráva ten, kto nazbieral najviac obrázkov s odpadom.  

Hračka obsahuje:

  • drevený box,
  • dosku s odpadkovými košmi,
  • 50 obrázkov s rôznymi druhmi odpadu,
  • 2 kocky.

Určená je pre deti od 3 rokov.

Rozmery boxu: 21,5 x 12 x 9,5cm

Rozmer obrázka: 4 x 4 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Viga Toy

Drevené hračky od popredného svetového výrobcu Viga Toy charakterizuje kvalita, bezpečnosť a vysoká pridaná edukačná hodnota.