Textilná bábika chlapec, 6 druhov zapínania, 37cm 0m+

Kód: LE5576M

Podrobný popis

Látková bábika chlapec, 6 druhov zapínania, 37cm 0m+

Vysoko kvalitná textilná bábika s vyšívanou tváričkou sympatického chlapca a nohavicami s trakmi na zapínanie, ktoré sa dajú vyzliecť. Deti sa pri hre s ňou zoznámia so 6 druhmi zapínania, ktoré si môžu vyskúšať a trénovať praktické zručnosti počas hry. Takisto pri obliekaní a vyzliekaní si precvičia motoriku rúk. Textilná bábika s rôznymi zapínaniami je skvelou voľbou pre každé dieťa. Okrem toho, že je mäkká a príjemná na dotyk, ponúka aj množstvo zábavy a užitočných benefitov pre rozvoj vašich najmenších.

Charakteristika

Látková mäkká bábika je veľká až 37cm. Nohavice s trakmi bábiky sa dajú vyzliecť, takže deti môžu jemnú motoriku trénovať aj vyzliekaním a obliekaním bábiky. Na bábike je našitých 6 druhov zapínania a všité prvky pri manipulácii vydávajú dva zvuky.

6 druhov zapínania:

 • patentky,
 • zips,
 • gombík,
 • pracka,
 • šnúrky,
 • a suchý zips.

Látková bábika - zapínanie 6 spôsobov, chlapec

2 zvuky:

 • Pri stlačení jedna noha zapíska.
 • Keď pomykáme druhou nohou, zahrká.

Veľkosť: cca 30 x 9 x 37 cm

Hračka rozvíja

Textilná bábika s rôznymi zapínaniami je nielen milým kamarátom, ale aj skvelým pomocníkom pre rozvoj vašich detí v mnohých smeroch:

 • Zlepšuje motoriku: Hranie sa s gombíkmi, zipsmi a šnúrkami pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko. To je dôležité napríklad pri písaní a kreslení.
 • Podporuje samostatnosť: Vďaka rôznym zapínaniam sa deti učia obliekať a obúvať samy. Získavajú tak sebavedomie a pocit nezávislosti.
 • Rozvíja myslenie: Deti sa pri hraní učia rozoznávať rôzne typy zapínaní a rozmýšľať, ako ich správne použiť. To im pomáha zlepšovať schopnosť riešiť problémy.
 • Stimuluje zmysly: Dotyk rôznych materiálov a textúr podporuje rozvoj zmyslového vnímania a zvedavosť vašich detí.
 • Podporuje kreativitu: Bábika je skvelým spoločníkom na vymýšľanie príbehov a hranie rôznych rolí. Pomáha rozvíjať fantáziu a tvorivosť.
 • Učí sociálnym zručnostiam: Hranie rolí s bábikou učí deti spolupráci, zdieľaniu a komunikácii s ostatnými.

Dodatočné parametre

Kategória: Textilné bábiky, oblečenie
? Odporúčaný minimálny vek: 0+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, koordinácia oko-ruka, nácvik samostatnosti
Druh bábiky: s mäkkým telom, so zapínaním
? Veľkosť bábiky: 36 – 43 cm
Rozmer: 37 cm

Látková bábika chlapec, 6 druhov zapínania, 37cm - Shorts@YouTube

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.