2 položiek celkom

Cena

2628
12628

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Tradične pre?

Materiál?

Motív

Kolekcia?

Druh stavebnice?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 2
202 quercetti 4190 fantacolor junior
€26,80

Mozaika od dvoch rokov s kufríkom rozvíja deťom jemnú motoriku, tvorivé myslenie, koordináciu oko-ruka, sústredenie, koncentráciu a pamäť.

Kód: QE4190
stavebnica plus plus (1)
€27,35

Neobmedzené možnosti tvorby. Skladajte a vytvárajte jedinečné modely s týmito unikátnymi stavebnými dielikmi. Ideálna pre rozvoj kreativity a motorických...

Kód: PP7002

Charakteristika

Stavebnice v kufríku sú navrhnuté tak, aby boli ľahké na prenášanie a jednoduché na uskladnenie. Stačí otvoriť kufrík a deti sa môžu pustiť do stavby a tvorby prakticky kdekoľvek. V našej ponuke nájdete rôzne druhy stavebných prvkov a dielikov, ktoré deti môžu kombinovať a vytvárať rôzne tvary, objekty a konštrukcie.

Detské stavebnice v kufríku ponúkajú nielen zábavu, ale aj rozvoj dôležitých schopností detí. Deti pri stavbe stavebníc rozvíjajú svoju kreativitu, logické myslenie, jemnú motoriku a priestorovú predstavivosť. Sú to hračky, ktoré podporujú aktívne učenie sa a stimulujú detskú predstavivosť.

Sú ideálnym spoločníkom pre domáce hranie, cestovanie a výlety. Deti sa môžu zabaviť a rozvíjať svoje schopnosti, bez ohľadu na miesto, kde sa práve nachádzate.